Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w XX Międzynarodowej Konferencji Naukowej Studentów Stomatologii im. Michała Kłopotowskiego, która odbędzie się dniach 30-31 marca 2017 roku w Łodzi.

Jest największa, najstarsza i najbardziej prestiżowa konferencja młodych dentystów w Polsce. Konferencja odbywa się co dwa lata. Ze względu na Annual World Dental Congress FDI w 2016 roku, nasze spotkanie przesunęliśmy na rok 2017. W jej ramach prezentowane są naukowe osiągnięcia studentów i lekarzy stażystów z wszystkich polskich uczelni oraz gości zagranicznych. W trakcie zjazdu będzie możliwość prezentowania prac naukowych zarówno kliniczno – doświadczalnych jak i poglądowych. Wydarzenie ma formę konkursu, podczas którego najlepsze prace są nagradzane.

Organizatorem imprezy jest Zakład Protetyki Uniwersytetu Medycznego w Łodzi przy współudziale Oddziału Łódzkiego PTS oraz PTSS. Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej http://www.protetyka.lodz.pl

Do udziału w Konferencji zapraszamy wszystkich studentów stomatologii, a także lekarzy stażystów. Zaprezentujcie swoje prace, pochwalcie się swoimi osiągnieciami.

Do zobaczenia za rok w Łodzi.

Komitet Organizacyjny