Już teraz możesz zostać członkiem naszego Oddziału.

Nie czekaj z decyzją! Wypełnij deklarację!


1. Wypełnij DEKLARACJĘ. Uzupełniając ankietę, wpisz swój PSEUDONIM lub NR INDEKSU w zakładce UWAGI.

Deklaracja członkowska PTSS
 1. (wymagane)
 2. (wymagany prawidłowy email)
 3. (wymagane)
 4. (wymagane)
 5. (wymagane)
 6. (wymagane)
 7. (wymagane)
 8. Po zapoznaniu się z treścią Statutu Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii, akceptując cele i zasady działania Stowarzyszenia, wnoszę o przyjęcie mnie w poczet członków zwyczajnych Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii (PTSS). Wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych przez PTSS, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.), oraz na wpisanie mnie na listę mailingową PTSS i Be Active Dentist. Jednocześnie potwierdzam prawidłowość danych zawartych w podaniu. Pełnoprawnym członkiem staje się osoba, która wypełni deklarację członkowską oraz opłaci składkę roczną wysokości 40 zł u skarbnika swojego oddziału.
 

2. Opłać składkę członkowską – 40 zł, dokonując przelewu na konto bankowe organizacji. Dane do przelewu znajdziesz poniżej.


Dane do przelewu
 • Numer konta: 59 1050 1025 1000 0090 8011 2379
 • Kwota: 40 zł
 • Odbiorca: PTSS/ Polskie Towarzystwo Studentów Stomatologii
 • Tytuł przelewu – “Wpłata członkowska – Imię i nazwisko – Oddział XYZ”Niezmiernie ważne jest, abyście wpisywali tytuł przelewu zgodnie z szablonem – na jedno konto beda wpływać składki z całej Polski.

Opłacone składki dają uprawnienia członkowskie od października na rok akademicki 2016/2017. W każdym roku należy ponownie wypełnić deklarację oraz dokonać opłaty członkowskiej. Składki są potrzebne naszemu stowarzyszeniu, aby finansować bieżącą działalności oraz organizację konferencji. Opłaty członkowskie są przyjmowane jedynie w formie przelewu bankowego. Opcja: “Dam Ci do ręki” nie wchodzi w grę. Po wykonaniu przelewu otrzymasz maila z najnowszymi informacjami dotyczącymi działalności PTSS w tym roku akademickim.


W razie jakichkolwiek pytań: Skarbnik Oddziału – Wojciech Kmak zabrze.skarbnik.ptss@gmail.com