Już teraz możesz zostać członkiem naszego Oddziału.

Nie czekaj z decyzją! Wypełnij deklarację!


1. Wypełnij DEKLARACJĘ. Uzupełniając ankietę, wpisz swój PSEUDONIM lub NR INDEKSU w zakładce UWAGI. Pozwoli Ci to odnaleźć się na liście członków przy zachowaniu pełnej anonimowości.
Deklaracja członkowska PTSS
 1. (wymagane)
 2. (wymagany prawidłowy email)
 3. (wymagane)
 4. (wymagane)
 5. (wymagane)
 6. (wymagane)
 7. (wymagane)
 8. Po zapoznaniu się z treścią Statutu Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii, akceptując cele i zasady działania Stowarzyszenia, wnoszę o przyjęcie mnie w poczet członków zwyczajnych Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii (PTSS). Wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych przez PTSS, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.), oraz na wpisanie mnie na listę mailingową PTSS i Be Active Dentist. Jednocześnie potwierdzam prawidłowość danych zawartych w podaniu. Pełnoprawnym członkiem staje się osoba, która wypełni deklarację członkowską oraz opłaci składkę roczną wysokości 40 zł u skarbnika swojego oddziału.
 

2. Opłać składkę członkowską – 40 zł, dokonując przelewu na konto bankowe organizacji. Dane do przelewu znajdziesz poniżej. 3. Sprawdź listę. Po kliknięciu w button “Członkowie PTSS” znajdziesz listę wszystkich Członków PTSS Zabrze danego roku akademickiego. Jest ona co pewien czas aktualizowana. Jeśli Twoje nazwisko jest oznaczone na zielono, przelew został zaksięgowany. Jesteś pełnoprawnym członkiem PTSS!


Dane do przelewu
 • Numer konta: 59 1050 1025 1000 0090 8011 2379
 • Kwota: 40 zł
 • Odbiorca: PTSS/ Polskie Towarzystwo Studentów Stomatologii
 • Tytuł przelewu – “Wpłata członkowska – Imię i nazwisko – Oddział XYZ”Niezmiernie ważne jest, abyście wpisywali tytuł przelewu zgodnie z szablonem – na jedno konto beda wpływać składki z całej Polski.

Opłacone składki dają uprawnienia członkowskie od października na rok akademicki 2015/2016. W każdym roku należy ponownie wypełnić deklarację oraz dokonać opłaty członkowskiej. Składki są potrzebne naszemu stowarzyszeniu, aby finansować bieżącą działalności oraz organizację konferencji. Opłaty członkowskie są przyjmowane jedynie w formie przelewu bankowego. Opcja: “Dam Ci do ręki” nie wchodzi w grę. Po wykonaniu przelewu otrzymasz maila z najnowszymi informacjami dotyczącymi działalności PTSS w tym roku akademickim.

W razie jakichkolwiek pytań: Skarbnik Oddziału – Wojciech Kmak zabrze.skarbnik.ptss@gmail.com