Biała Niedziela

Biała Niedziela jest od lat organizowana przez studentów Uniwersytetu Medycznego dla mieszkańców Lublina. Tradycją lat ubiegłych Biała Niedziela jest organizowana w pierwszą niedzielę po medyklaliach w tym roku będzie to 2.06.2013

Dzięki uprzejmości firmy KAVO tegoroczne przeglądy będziemy przeprowadzać przy pomocy najnowszego wynalazku tej firmy – DIAGNOcam.
Poniżej macie film z możliwościami tego „cacka” 😀

 http://www.youtube.com/watch?v=9w37RlkUd1w

Stanowisko stomatologiczne organizowane przez Towarzystwo Studentów Stomatologii będzie oferować w tym roku przeglądy (diagnocam), instruktaże higieny jamy ustnej oraz kącik dla dzieci. Wszystkich zainteresowanych proszę o zapisywanie się na poszczególne tury (można się zapisać na więcej niż jedną :P)
I 9:00 – 11:30
II 11:30 – 14:30
III 14:30- 17:00

Do zgarnięcia będą 2 pkt do głównej punktacji 🙂

proszę o zgłaszanie się na adres: pannakatarzyna.m@wp.pl
w tytule prosimy wpisać:
– Biała Niedziela 2013
w treści maila prosimy o podanie:
– Imię, Nazwisko
– rok studiów
– nr tury

Szkolenie firmy Kavo

                 Zapraszam do uczestnictwa w szkoleniu z nowego produktu firmy Kavo. Szkolenie odbędzie się 18.05.2013r. (sobota) w Instytucie Stomatologi w sali klinicznej nr 5. Początek przewidziany na godzinę 9.00.

Uczestnicy będą podzieleni na 10 osobowe grupy (po 2 osoby do jednego unitu).
Każda para najpierw wykona tradycyjny diagram, a następnie porówna go z tym wykonanym przy pomocy DIAGNOcamu. Każdą turę poprzedzi kilkunastominutowy wstęp teoretyczny. Czas trwania jednej tury to 1 godzina zegarowa.

               Ilość miejsc jest ograniczona. Proszę o przemyślane zgłoszenia. Dołączenie do wydarzenia jest jednoznaczne ze zgłoszeniem chęci uczestnictwa. Jeżeli frekwencja przerośnie nasze możliwości logistyczne będzie decydować ranking punktów:).
Jeżeli ktoś zgłosi się, a nie przyjdzie, to nie będzie brany pod uwagę w następnym szkoleniu. Oficjalną listę wszystkich uczestników z podziałem na tury, czas rozpoczęcia poszczególnych tur opublikuję pod koniec tego tygodnia.

Jeśli o czymś zapomniałem to pytajcie.

pozdrawiam Krystian Kuźniarz