Ruszają zapisy na przejazd autokarem na Kongres 15-lecia PTSS!

Z ogromną radością informujemy, że dzięki staraniom Zarządu PTSS Szczecin udało się otrzymać od Uczelni środki finansowe, które pokryją koszt wynajęcia autokaru, który zawiezie nas do Wrocławia na Kongres 15-lecia PTSS  i przywiezie do Szczecina po konferencji. Uwaga: za darmo!

Planowany wyjazd autokaru w piątek ( 5 kwietnia) rano, powrót do Szczecina w niedziele (7 kwietnia) wieczorem (wyjazd z Wrocławia po warsztatach).

Pierwszeństwo będą mieć osoby, które chcą jechać autokarem w obie strony. Jeżeli ktoś zgłosi chęć podróży w dwie strony, a w rzeczywistości pojedzie tylko w jedną, to zostaną wobec niego wyciągnięte konsekwencje w postaci konieczności pokrycia kosztów podróży w jedną stronę (zapłaci za puste miejsce, które celowo zablokował, a z którego ktoś inny mógłby skorzystać).

 

Chętnych, którzy chcą pojechać na Kongres 15-lecia w komfortowych warunkach i zintegrować się z członkami PTSS Szczecin proszę o wysyłanie maila na szczecin@ptss.pl (w tytule AUTOKAR) o treści:

- imię i nazwisko,

- rok studiów,

- adres e-mail,

- nr telefonu.

Proszę zawrzeć w mailu deklarację o treści:  „ Chcę jechać autokarem wynajętym przez PTSS Szczecin w obie strony: do Wrocławia oraz do Szczecina. Znam i akceptuję warunki przedstawione przez Zarząd PTSS Szczecin umożliwiające mi darmowy przejazd autokarem na Kongres 15-lecia PTSS ”.

Pozdrawiamy!

Zarząd PTSS Szczecin

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>