Aktualności

31.10.2022

HollyŁódź Smile 5 – Ogólnopolska Konferencja Stomatologiczna PTSS Łódź

Zarząd łódzkiego oddziału Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii ma zaszczyt zaprosić Państwa na 5. już edycję jednego z najważniejszych stomatologicznych wydarzeń roku – Ogólnopolskiej Konferencji HollyŁódź Smile.
Jak co roku spotkamy się wszyscy w samym centrum Polski, aby w blasku reflektorów wysłuchać inspirujących wykładów na temat najnowocześniejszych rozwiązań w stomatologii opartych o aktualną wiedzę oraz wyszlifować umiejętności manualne pod okiem najwyższej klasy ekspertów.
Przygotowaliśmy dla Państwa wiele wyjątkowych atrakcji i niespodzianek. Możemy zagwarantować, że nasze wydarzenie, podobnie jak jego poprzednie edycje, pozostanie w Państwa pamięci na długo!
TERMIN: 3-4 grudnia 2022 roku
MIEJSCE: Centrum Kliniczno-Dydaktyczne Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, ul. Pomorska 251
ZAPISY NA KONFERENCJĘ: 8 listopada 2022 roku (wtorek) o godzinie 20:00
PROGRAM KONFERENCJI:
SOBOTA 3.12.2022 – DZIEŃ WYKŁADOWY
NIEDZIELA 4.12.2022 – WARSZTATY PRAKTYCZNE
SOCIAL PROGRAM: W tym roku wspólnie przetańczymy noc w jednym z cieszących się największą popularnością na klubowej mapie Łodzi lokali, z oddzielną salą na wyłączność dla gości naszej Konferencji.
SOBOTA 3.12.2022 roku Klub Prywatka
ul. Andrzeja Struga 8/10, Łódź
ZAKWATEROWANIE: W trosce o komfort naszych gości przygotowaliśmy ofertę pokoi noclegowych w hotelach sieci Boutique Hotel’s, zlokalizowanych w samym centrum miasta – na ul. Rewolucji 1905 roku oraz Piłsudskiego 10/14.
Prosimy o baczne obserwowanie naszego wydarzenia – już wkrótce podamy kolejne ogłoszenia i informacje.
Do zobaczenia na naszym czerwonym dywanie!