Aktualności

02.09.2020

Lekarsko-Dentystyczny Egzamin Końcowy jednak po staremu!

Cieszymy się, że przychodzimy z dobrymi wieściami! Przekazujemy wiadomość od p.o. dyrektora CEM, Pana dr hab. Rafała Kubiaka:

„Informuję, że CEM otrzymało dziś pismo z Ministerstwa Zdrowia, z którego wynika, że podczas najbliższego LDEK do momentu zajęcia miejsca przy stoliku będzie obowiązywał bezwzględny nakaz założenia maseczki zakrywającej usta i nos. Po rozpoczęciu egzaminu zaleca się zaś nadal zasłanianie twarzy w powyższy sposób. Jeśli jednak zdający będzie chciał się spożyć napój, będzie mógł na ten czas zdjąć maseczkę. Nie będzie to wymagało informowania członków Zespołu. W trosce o swoje bezpieczeństwo oraz bezpieczeństwo osób przeprowadzających egzamin proszę jednak o nienadużywanie tej możliwości. Poza tym, jeśli do zdającego będzie podchodzić członek Zespołu Egzaminacyjnego, konieczne będzie zakrycie ust i nosa.”

Rekomendujemy więc zaopatrzenie się w butelkę wody lub też batonik. Wiemy, że nie trzeba Wam przypominać o konieczności noszenia maseczki przez cały czas trwania egzaminu. Dbajmy o siebie nawzajem, kadrę przeprowadzającą egzamin i o naszych Pacjentów.

Życzymy powodzenia! Połamania ołówków 😉