Współpraca

Nasi partnerzy:

VOCO to nowoczesna, rodzinna firma stomatologiczna o międzynarodowym zasięgu. Oferuje produkty najwyższej jakości, które dzięki swoimi unikatowym cechom zapewniają niezwykle praktyczne i wydajne rozwiązania przeznaczone do gabinetów stomatologicznych oraz pracowni protetycznych. W jej portfolio
znajduje się ponad 100 produktów „Made in Germany”, stosowanych w stomatologii zachowawczej, protetyce oraz profilaktyce stomatologicznej. Do najbardziej rozpoznawanych materiałów VOCO należą: kompozyty Admira Fusion, Amaris i GrandioSO, systemy wiążące FuturaBond, system do obudowy po leczeniu endodontycznym Rebilda, lakiery fluorowe VOCO Profluorid Varnish i Bifluorid 10. Produkty VOCO, takie jak Structur 2 SC, Twinky Star czy Clip, na stałe zagościły w literaturze stomatologicznej jako materiały wzorcowe. Od wielu lat stosowane są z powodzeniem w gabinetach stomatologicznych na całym świecie.

Align Technology to notowana na giełdzie firma z branży sprzętu medycznego, która odmienia ludzkie życia, zmieniając uśmiechy. Projektujemy i produkujemy system Invisalign®, najbardziej zaawansowany system przezroczystych aparatów ortodontycznych na świecie, a także skanery wewnątrzustne iTero®.

Nasz globalny zespół utalentowanych pracowników rozwija innowacyjne technologie, narzędzia i metody leczenia, pomagając specjalistom dentystycznym na całym świecie w osiąganiu pożądanych wyników leczenia. Zrewolucjonizowaliśmy branżę dentystyczną i ortodontyczną, łącząc sztuczną inteligencję, uczenie maszynowe, obrazowanie i wizualizację cyfrową oraz materiałoznawstwo w celu opracowania najbardziej zaawansowanego systemu przezroczystych aparatów ortodontycznych na świecie.

Align to największy na świecie producent niestandardowych materiałów drukowanych w technologii 3D. Materiały te wykorzystuje się do wytwarzania specjalnie zaprojektowanych, przezroczystych aparatów ortodontycznych.

 

PTSS w liczbach

  • 3. najbardziej aktywne stowarzyszenie studentów stomatologii na świecie w roku 2019/2020 według IADS
  • 8 akcji stałych przeprowadzanych równoczasowo we wszystkich 10 Oddziałach Terenowych
  • 26 lata aktywności PTSS
  • 490+ akcji profilaktycznych rocznie
  • 23 000+ przebadanych pacjentów rocznie

Przykładowe działania case study

Co możemy zrobić
dla Twojej firmy?

Jesteśmy organizacją unikatową nie tylko wśród stowarzyszeń studenckich, ale również jedyną taką w branży stomatologicznej. Wiemy, że w marketingu potrzebne są rozwiązania “szyte na miarę”, dlatego w zależności od potrzeb i oczekiwań Państwa marki wypracujemy taki model współpracy, aby dotrzeć z Państwa przekazem do całej naszej społeczności profesjonalistów, zachowując indywidualny charakter Towarzystwa.

Porozmawiajmy
    Administratorem Państwa danych osobowych jest PTSS - stowarzyszenie POLISH ASSOCIATION OF DENTAL STUDENTS PTSS z siedzibą w Warszawie, ul. Wojciecha Oczki 1A, 02-007 Warszawa, wpisane do rejestru stowarzyszeń prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000635818.
    Przetwarzanie danych osobowych odbywa się na zasadach wskazanych w Regulaminie Sklepu Internetowego PTSS oraz Polityce Prywatności Sklepu Internetowego PTSS.